Contactgegevens

Accomodatie

Sportveld Woltersum

Dobbestraat 17
9795 PE Woltersum

Correspondentieadres

Kollerijweg 50
9795 PN Woltersum
050-3023021
info@svwoltersum.nl

Bank: NL31RABO0306357313

Sportveld Woltersum

Dobbestraat 17
Woltersum

Correspondentieadres

Kollerijweg 50
Woltersum

Tenue

Shirt: Wit
Broek: Zwart
Kousen: Zwart

Algemeen bestuur

Voorzitter: Addie Dost

06 – 38 61 04 21 | voorzitter@svwoltersum.nl

Secretaris: Marieke Ruben

secretaris@svwoltersum.nl

Penningmeester: Tjakelien van Dijk – Rillema

050 – 302 30 21 | penningmeester@svwoltersum.nl

Wedstr.secretaris: Jan Bouwman

06 – 55 18 82 35 | jan.bouwman@live.nl

 

Algemeen lid: Ina Bos – Gerlach

06 – 11 51 06 52

Algemeen Lid: Emiel Wierenga

06 – 48 78 54 01

Algemeen Lid: Tjaart van Maar

06 – 51 56 07 70

Algemeen Lid: Jan Bouwman

06 – 55 18 82 35

 

Overige informatie

Afgelastingen: Adem Secer

06 – 46 26 81 41

Consul: Rinus Schoonveld

050 – 302 13 50 | hhschoonveld@kpnmail.nl

PR + sponsoring: Gert van Dijk

06 – 20 28 43 12 | gert1967@home.nl

Webmaster: Job Bakker

jobbakker@icloud.com

Downloads

Overschrijvingsformulier KNVB naar Woltersum

Verklaring speelgerechtigdheid pupillen

Spelregels veldvoetbal 2019/2020

Spelregels veldvoetbal wijziging 2019/2020

“De Gezelligste Club Van Het Noorden”

050 302 36 57

info@svwoltersum.nl

Bij het betreden van het sportterrein gaat u akkoord met het plaatsen van eventueel gemaakte content