De Gezelligste Club Van Het Noorden

Sinds 1919

Standen

#
Team
G
W
GL
V
P
+
PM
1
BNC 1
3
3
0
0
9
10
2
0
2
DWZ 1
4
3
0
1
9
21
10
0
3
WEO 1
4
3
0
1
9
15
5
0
4
Alteveer 1
2
2
0
0
6
8
2
0
5
THOS 1
4
2
0
2
6
11
12
0
6
Nieuweschans 1
4
2
0
2
6
14
16
0
7
Woltersum 1
3
1
1
1
4
4
9
0
8
Meeden 1
2
1
0
1
3
6
4
0
9
Usquert 1
3
1
0
2
3
5
13
0
10
Drieborg 1
4
1
0
3
3
7
10
0
11
Froombosch 1
4
1
0
3
3
10
20
0
12
Kloosterburen 1
3
0
1
2
1
7
11
0
13
Oldambtster Boys 1
2
0
0
2
0
4
8
0
#
Team
G
W
GL
V
P
+
PM
1
GVAV-Rapiditas 5
4
4
0
0
12
17
6
0
2
SC Stadspark 6
4
2
2
0
8
22
14
0
3
NEC Delfzijl 2
3
2
1
0
7
14
6
0
4
Woltersum 2
4
2
1
1
7
13
15
0
5
Siddeburen 3
3
2
0
1
6
11
2
0
6
Veendam 1894 4
3
2
0
1
6
9
7
0
7
Haren 4
3
1
1
1
4
10
8
0
8
FC Lewenborg 4
4
1
1
2
4
12
17
0
9
HSC 4
3
1
0
2
3
14
13
0
10
Oldambtster Boys 2
2
0
0
2
0
1
9
0
11
WEO 3
3
0
0
3
0
6
16
0
12
Farmsum 4
4
0
0
4
0
8
24
0
#
Team
G
W
GL
V
P
+
PM
1
Omlandia 35+1
9
9
0
0
27
22
3
0
2
NEC Delfzijl 35+2
9
3
1
5
10
17
24
0
3
Woltersum 35+1
9
3
0
6
9
17
22
0
4
TEO 35+1
9
2
1
6
7
17
24
0

 

#
Team
G
W
GL
V
P
+
PM
1
SJO NWWC JO13-1
3
3
0
0
9
22
2
0
2
Woltersum JO13-1
4
2
0
2
6
8
14
0
3
GVAV-Rapiditas JO13-5
3
1
1
1
4
13
11
0
4
Zuidhorn JO13-3
1
1
0
0
3
2
1
0
5
NEC Delfzijl JO13-4
4
1
0
3
3
8
23
0
6
Meeden JO13-1
3
0
1
2
1
6
8
0

 

Uitslagen

Competitie

ZONDAG 13 OKTOBER 20194e ronde
DWZ 1
7 – 0
Woltersum 1
ZONDAG 6 OKTOBER 20193e ronde
Woltersum 1
2 – 0
Oldambtster Boys 1

Beker

zondag 15 september 2019 3e ronde
Woltersum 1
0 – 8
Groninger Boys 1
zondag 8 september 2019 2e ronde
Groen Geel 1
3 – 1
Woltersum 1
zondag 1 september 2019 1e ronde
Woltersum 1
2 – 4
Amicitia VMC 1

Competitie

ZONDAG 13 OKTOBER 20194e ronde
Woltersum 2
2 – 1
Oldambtster Boys 2
ZONDAG 6 OKTOBER 20193e ronde
Farmsum 4
3 – 6
Woltersum 2

Beker

zondag 15 september 2019 3e ronde
Woltersum 2
2 – 6
Eenrum 2
zondag 8 september 2019 2e ronde
Woltersum 2
5 – 1
Warffum 2
zondag 1 september 2019 1e ronde
Noordpool-U.F.C. 2
11 – 1
Woltersum 2
VRIJDAG 4 OKTOBER 20193e ronde
Woltersum 35+1
2 – 4
NEC Delfzijl 35+2
TEO 35+1
3 – 4
Woltersum 35+1
Woltersum 35+1
0 – 2
Omlandia 35+1

 

Competitie

ZATERDAG 12 OKTOBER 20194e ronde
Woltersum JO13-1
1 – 9
SJO NWWC JO13-1
ZATERDAG 5 OKTOBER 20193e ronde
Meeden JO13-1
0 – 1
Woltersum JO13-1

Beker

zaterdag 7 september 2019 B4000 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 8-tal poule
Woltersum JO13-1
6 – 2
Zuidhorn JO13-3
zaterdag 31 augustus 2019 B4000 Zwaluwen jeugdbeker Onder 13 8-tal poule
Zuidhorn JO13-3
1 – 3
Woltersum JO13-1

Programma

zondag 6 oktober 2019 3e ronde
Woltersum 1
14:00
Oldambtster Boys 1
zondag 13 oktober 2019 4e ronde
DWZ 1
14:00
Woltersum 1
zondag 20 oktober 2019 5e ronde
Woltersum 1
14:00
THOS 1

 

zondag 6 oktober 2019 3e ronde
Farmsum 4
10:00
Woltersum 2
zondag 13 oktober 2019 4e ronde
Woltersum 2
10:00
Oldambtster Boys 2

 

vrijdag 4 oktober 2019 3e ronde
Woltersum 35+1
19:30
NEC Delfzijl 35+2
TEO 35+1
20:00
Woltersum 35+1
Woltersum 35+1
20:30
Omlandia 35+1
vrijdag 18 oktober 2019 4e ronde
Omlandia 35+1
19:30
Woltersum 35+1
Woltersum 35+1
20:00
NEC Delfzijl 35+2
TEO 35+1
20:30
Woltersum 35+1

 

zaterdag 5 oktober 2019 3e ronde
Meeden JO13-1
10:30
Woltersum JO13-1
zaterdag 12 oktober 2019 4e ronde
Woltersum JO13-1
10:00
SJO NWWC JO13-1

 

Hoofdsponsoren

Jeugdsponsoren

Stersponsoren

Interesse in sponsoring?

SV Woltersum Webshop

 

“De Gezelligste Club Van Het Noorden”